ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Олександр Вельбівець про візит на Камʼянщини: тут працюють на розвиток територій

«Черкаський край», №39, 26 вересня 2018 року

20 вересня голова обласної ради Олександр Вельбівець із робочою поїздкою відвідав Камʼянський район.

Разом із керівниками – головою районної ради Сергієм Сундуковим та головою райдержадміністрації Богданом Солошенком – він ознайомився з роботою кількох бюджетних установ району. Найперше, завітав у Михайлівську школу-інтернат, що належить до соціальних закладів, якими опікується обласна рада.
Директор Василь Могилей розповів про роботу педагогічного колективу закладу, провів екскурсію територією, зокрема гості оглянули літні майданчики, зимовий сад. Не обминув увагою голова обласної ради і медичний пункт, а потім поцікавився умовами проживання дітей у новому спальному корпусі школи-інтернату. Після цього в актовій залі гостей зустріли та привітали піснями і танцями вихованці навчального закладу.
Далі маршрут проліг до будівлі комунального підприємства ФОК «Атлант» Кам'янської районної ради. Тут другий рік ведеться реконструкція будівлі та виконуються ремонтні роботи щодо облаштування приміщень для проведення тренувань із різних видів спорту. На сьогодні відремонтовано та утеплено дах, обладнано тренажерний і борцівський зали, закуплено певне обладнання. Окрім того, впорядковано роздягальні, душові, де подається гаряча і холодна вода та забезпечується обігрів приміщення в зимову пору.
Як зазначив директор фізкультурно-оздоровчого комплексу Аркадій Конверцев, усе це здійснюється у стінах колишнього будинку культури цукрового заводу, що фактично був до краю занедбаний. Значна частка робіт виконується власними силами, на власному ентузіазмі, але Аркадій Григорович розраховує на подальшу фінансову підтримку депутатів районної ради та спонсорів. Директор фізкультурно-оздоровчого комплексу планує ще багато зробити, хоча вже сьогодні проводяться заняття з восьми видів спорту. У перспективі будуть відкриті секції боксу, настільного тенісу та фітнес-зал.
Ознайомившись із ходом робіт у фізкультурно-оздоровчому комплексі, голова обласної ради звернув увагу на обов'язкове облаштування системи вентиляції, додаткового освітлення, розробки й ухвалення окремої програми районної ради, завдяки якій можна буде спрямувати для цього відповідні кошти, передбачити також оплату праці інструкторам тощо.
Наступним було відвідування пожежної частини. Приємно вразили голову обласної ради чистота і порядок приміщень та мобільна готовність персоналу виїхати на ліквідацію пожежі чи іншого стихійного лиха. Пожежна частина укомплектована найсучаснішою модернізованою машиною на базі МАЗу, а також двома іншими високопрохідними авто на базі ЗІЛ, що готові у будь-який час вирушити на допомогу.
Начальник підрозділу Сергій Щербак не без гордості розповів, що приміщення пожежної частини вдалося привести до сучасних вимог завдяки коштам, що їх виділила районна рада. За їх рахунок було утеплено будівлю, облаштовано допоміжні приміщення – гардероб, сушарку, сауну, кімнату для відпочинку, їдальню, де є можливість підігріти їжу або зберігати її у холодильнику. Несподіваною родзинкою для гостей став історичний куточок, облаштований самими працівниками, де в наявності є навіть старовинна помпа (до речі, в робочому стані).
Далі Сергій Щербак продемонстрував інші об'єкти – жарову тренажерну, в якій адаптуються працівники витримувати високі температури, теплодимокамеру, диспетчерську, де вивішено карту міста і району тощо.
Завершив робочу поїздку голова обласної ради відвідинами приватної міні-пекарні «Хліб покровський», власником якої є ФОП Володимир Герасименко. Як зазначив виконавчий директор Олександр Борейко, ще півроку тому цю будівлю не можна було впізнати, бо дісталася вона у спадок від колишнього приміщення виробничого об'єднання «Сільгоспхімія». Нині воно зустрічає відвідувачів – покупців і замовників хлібобулочної продукції – гарним привабливим сучасним дизайном. У приміщенні також чисто й охайно. А ще скрізь проникливий запах ароматного хліба.
Розпочало роботу підприємство два місяці тому. Всього випікають 28 найменувань хлібобулочних виробів. Асортимент розрахований на найвибагливіших покупців. Нині переважно це жителі міста і району. Щодоби пекарі постачають до їхнього столу близько однієї тонни виробів. Потужність міні-пекарні передбачає випічку більше шести тонн на добу. З часом планують розширити ринок збуту. Вже є замовлення з навколишніх районів, комунальних установ і закладів та м.Черкаси.
Підбиваючи підсумки робочої поїздки, голова обласної ради Олександр Вельбівець наголосив, що продемонстроване у Кам'янському районі, зокрема: підтримка і розвиток галузі освіти, фізкультури і спорту та організації дозвілля, забезпечення безпеки людей та здатності прийти на допомогу у випадку непередбачуваних обставин, задоволення потреб у хлібобулочних виробах та інше, – в загальному це робота, спрямована виключно на розвиток територій. Саме такий підхід має стати пріоритетом у діяльності органів місцевого самоврядування й усіх зацікавлених сторін. Саме на такі дії будуть спрямовуватися зусилля депутатського корпусу й усіх бажаючих долучитися до забезпечення комфортного проживання людей у всіх громадах Черкащини.

Друкувати   Версія для друку