ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Укомплектовані реанімобілі передані в три райони Черкащини

«Черкаський край», №12, 21 березня 2018 року

14 березня голова обласної ради Олександр Вельбівець із робочою поїздкою побував у Канівському районі, де взяв участь у роботі пленарного засідання сесії районної ради та передав ключі від двох автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» (реанімобіль), що були закуплені на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.

У роботі сесії районної ради також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко, депутат обласної ради Володимир Братаніч, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Михайло Лобас, директор комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Ігор Фесун та інші.
– Я сьогодні виконую приємну місію, що стала результатом спільної продуктивної роботи депутатів обласної та Канівської районної рад, влади різних рівнів і була спрямована на покращення якості надання екстреної медичної допомоги жителям Канівського району. Нагадаю, що відповідно до обласної цільової програми «Екстрена медична допомога Черкащини на 2017-2020 роки» вперше за час існування Центру екстреної медичної допомоги придбано вісім автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів на загальну суму майже 16 млн. грн. Відзначу, що Канівський район одним із перших виділив кошти на придбання двох автомобілів у розмірі 2 млн. 250 тис. грн., тому хочу в першу чергу подякувати всім присутнім за те, що у вашому районі є чітке розуміння і підтримка пріоритетів фінансування проектів і програм, які схвалюються на рівні області чи озвучуються на початку року головою облдержадміністрації. Сьогоднішня подія – підтвердження ефективності такої співпраці, що дозволила вирішити одну з важливих проблем району – забезпечити швидку медичну допомогу повністю укомплектованими реанімобілями, що будуть обслуговувати жителів вашого району, – наголосив Олександр Іванович та вручив ключі від автомобілів водіям бригад швидких місцевого підрозділу Центру екстреної медичної допомоги.
До слова, район отримав ще два автомобілі швидкої допомоги, що були закуплені за кошти державного бюджету за сприяння народного депутата України Владислава Голуба.
У ході сесії депутати районної ради обговорили та затвердили публічний звіт голови райдержадміністрації Дмитра Шелеста за роботу в 2017 році; звіт райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку району та про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств та установ районної ради за минулий рік; схвалили Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік і Програму розвитку інформаційного простору району на 2018-2020 роки; внесли зміни до районного бюджету на поточний рік, а також схвалили ряд інших важливих рішень із питань життєдіяльності району.
16 березня голова обласної ради Олександр Вельбівець у ході робочої поїздки в Маньківський район взяв участь у роботі сесійного засідання районної ради.
На початку пленарного засідання голова обласної ради вручив керівнику Маньківської підстанції Центру екстреної медичної допомоги ключі від автомобіля швидкої медичної допомоги, що був придбаний у рамках виконання обласної цільової програми «Екстрена медична допомога Черкащини на 2017-2020 роки» для Маньківського району. За умовами виконання програми, сума бюджетного співфінансування від району на купівлю реанімобіля для надання екстреної медичної допомоги пацієнтам склала 1 150 тис. грн.
– Сьогодні виконую приємну місію – за дорученням активу області, депутатського корпусу, обласної державної адміністрації дозвольте передати вам новий реанімобіль, повністю укомплектований за всіма вимогами надання швидкої медичної допомоги, закуплений за спільної участі бюджетів області і Маньківського району. Висловлюю щиру подяку громаді, депутатському корпусу, райдержадміністрації, які не залишились осторонь стратегічних проблем медичної галузі та взяли активну участь у співфінансуванні. Переконаний, це суттєво вплине на якість надання екстреної медичної допомоги жителям вашого району та селища, – відзначив голова обласної ради.
За словами Олександра Вельбівця, ще один автомобіль швидкої такого ж класу відправлений на потреби громади Монастирищенського району, що також долучився до співфінансування у рамках виконання обласної цільової програми «Екстрена медична допомога Черкащини на 2017-2020 роки».
Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного пленарного засідання. Першим було процедурно узгоджено та підготовлено до таємного голосування за кандидатури на голову районної ради. За результатами головою районної ради обрано Світлану Лещенко, яка дотепер займала посаду заступника та виконувала обов'язки голови ради.
У ході засідання внесені зміни та доповнення до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; комплексної програми розвитку культури і туризму на 2011-2020 роки; районної програми розвитку архівної справи на 2015-2020 роки; Комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки; до Статуту Маньківського районного центру культури і дозвілля тощо. Затверджено нову редакцію статуту Маньківської центральної районної лікарні та внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік, розглянуто ряд інших питань.

Друкувати   Версія для друку