ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Облрадою тепер керує поетеса Валентина Коваленко

«Нова молодь Черкащини», №10, 5 березня 2014 року

На позачерговій сесії Черкаської обласної ради обласні обранці проголосували за дострокове припинення повноважень голови обласної ради Валерія Черняка і на його місце обрали депутата від «Батьківщини» Валентину Коваленко. Після голосування рада саморозпусталася. Депутати звернулися до Верховної Ради з проханням про призначення позачергових виборів 25 травня 2014 року.

За Валентину Коваленко проголосували 65 депутатів з 78 зареєстрованих.

«У своєму житті не крала і нікому не дам красти. Тим колегам, які захочуть радити «так краще, так гірше», зразу кажу, що буду радитися з Майданом, – заявила у виступі Валентина Коваленко. – Ще вчора, коли обговорювали кандидатури, не погоджувалася ні на які посади, але ситуація у країні вимагає того, щоб я працювала тут. Боюся, щоб після диктатури не було зараз анархії».

Перші дні на посаді

Новопризначена голова на своїй першій прес-конференції розповіла про те, як минули два дні на новій посаді.

– Обрання було для мене повною несподіванкою і означенням того, що є таке народна люстрація, – зізналася Валентина Михайлівна. – Чесно, я категорично була проти усіляких посад. Мені хотілося зайнятися своєю викладацькою, творчою діяльністю. І я мріяла, що вся ця ситуація заспокоїться... Мені незатишно в цих кабінетах, повірте. Незатишно, бо, мабуть, зізнаємося чесно, легше з боку все це бачити, говорити...

У перший день Валентина Коваленко зустрічалася із заступниками, багатьма представниками управлінь, із депутатами, які приходили її підтримати та розповісти про найперші проблеми, які треба вирішувати.

– Зрозуміло, що картина вимальовується, м'яко кажучи, жахлива і в плані фінансовому, і в плані підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Є ситуація, коли можуть бути зірвані окремі заходи, бо все, що було озвучено і задекларовано на паперах, не реалізоване. Зараз до мене підходять люди з Моринців і говорять, що немає ні репетицій, ні костюмів. Все сподівалися, що привезе Партія регіонів і всім забезпечить, – констатує новопризначена голова облради.

Вона також відзначила, що сьогодні є потреба переглянути обласний кошторис, адже ситуація в державі нелегка і, «щоб її стабілізувати, необхідно вдатися до суворого режиму економії, і докласти зусиль, щоб ритмічно здійснювалося наповнення бюджету та проводилися відповідні виплати».

Наостанок голова обласної ради наголосила, що розподіл та перерозподіл коштів обласного бюджету буде здійснюватись максимально відкрито і прозоро.

Друкувати   Версія для друку