ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Черкащина святкує 60-річчя

«Черкаський край», №2, 10 січня 2014 року

З цієї нагоди учора велика група черкащан отримала високі нагороди, а 42 ветерани отримали автомобілі.

У Черкасах з нагоди святкування 60-річного ювілею області тривають святкові дійства. 9 січня на площі Богдана Хмельницького проведено церемонію покладання квітів до підніжжя пам'ятника видатного українського державотворця. У заході взяли участь віце-прем'єр міністр України Костянтин Грищенко, голова обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб, голова обласної ради Валерій Черняк, голови районних та міських ветеранських організацій, ветерани війни, інваліди.

Ювілей став знаковою подією у житті 39-ох ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій в Афганістані та двох ліквідаторів аварії на ЧАЕС – вони отримали нові автомобілі. Звертаючись до фронтовиків, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб подякував їм за героїчний подвиг у роки війни, за здоров'я, втрачене у жорстоких боях на фронті, за те, що своєю мужністю вони примножили славу Черкаського краю.

Директор департаменту соціального захисту населення Михайло Скляров розповів, що програма вручення ветеранам автомобілів набрала обертів. Загалом, протягом 2010-2013 років у Черкаській області автотранспортом було забезпечено 317 осіб. Із них – 170 ветеранів війни, 24 чорнобильці та 127 представників інших пільгових категорій.

Друкувати   Версія для друку