ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Черкащини відзначили 60-річний ювілей області

«Нова Доба», №2, 9 січня 2014 року

Дзвін колядок, запашна кутя та солодкий узвар, різдвяні вертепи, виставки-ярмарки харчової продукції та новорічних сувенірів, різноманітні конкурси, виступи народних колективів і театралізовані дійства – так яскраво й насичено на Соборній площі в Черкасах 7 січня відзначали подвійне свято – Різдво Христове та 60-ту річницю з дня утворення області.

До народних гулянь у середмісті Черкас долучився і голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. Він привітав усіх присутніх черкащан зі святом та побажав, аби в сім'ях кожного з них панували щастя, добробут і радість. Присутня на святкуванні малеча отримала в подарунок від очільника області солодощі.

– Так уже визначено Всевишнім, що велике християнське свято та день народження нашого краю відзначаються в один день, – звернувся до черкащан Сергій Борисович. – Черкащина завжди була й надалі залишатиметься духовним осердям України та центром українського державотворення. Я щиро дякую всім наших землякам, які десятиліттями творили своїми руками історію нашого регіону й нині сприяють економічному розвитку області, зберігають та примножують національні й культурні традиції рідного народу!

Під час святкування Сергій Тулуб зачитав привітання черкащанам з нагоди 60-літнього ювілею з дня утворення області від Президента України Віктора Януковича. Як зазначив у своєму вітанні Глава Держави, сучасна Черкащина має значний потенціал економічного розвитку, який реалізовується у сільському господарстві та промисловості. Крім того, нині розбудовується інфраструктура регіону та активно споруджуються об'єкти системи охорони здоров'я.

Одна з гостей свята пригадує, як її рідне місто Чигирин стало частинкою новоутвореної Черкаської області. Жінка зізнається: бачити такі зміни спершу було дещо незвично.

Добре пам'ятаю ті часи, коли було утворено нову область – Черкаську. Я родом із Чигирина, до часу утворення Черкащини це місто входило до складу Кіровоградської області, – розповіла жінка. – Тоді я ходила до школи, довелося по-новому підписувати зошити та й загалом – звикати. Пізніше переїхала до Черкас.

По суті, всі вулиці, житлові та громадські будівлі, дороги будувалися на наших очах. Пригадую, як приїхала до Черкас, а на місці поруч із сучасним Будинком рад розміщувався ринок...

13 років тому до Черкас із Сибіру переїхав пан Олександр. Чоловік каже: його зустрів неймовірно затишний край.

– У Черкасах мені дуже подобається, планую і надалі жити в цьому місті, – ділиться Олександр Михайлович. – Чи не найбільше в Черкаському регіоні мене вразила «Софіївка» в Умані. Це по-справжньому мальовниче й неймовірно красиве місце, куди весь час хочеться повертатися...

Цілий день у місті лунали колядки, народні пісні, ходили вертепи та частували кутею. Головну різдвяну страву черкащани могли скуштувати на будь-який смак: у рамках свята на Соборній площі відбувся фестиваль під назвою «Багата кутя».

Готували її чотири команди: Черкаського державного технологічного університету з кафедри «Туризм та готельно-ресторанна справа», комунального підприємства «Дирекція парків», ТРЦ «Любава» та навчального центру Державної прикордонної служби «Оршанець».

Свої секрети приготування куті відкрив головний кухар команди з «Оршанця» Олександр. За його словами, він полягає в тому, що різдвяну страву готували лише чоловіки.
– Чоловік, коли готує, душу в страву вкладає, – сказав Олександр. – Кутю ми готували з традиційних інгредієнтів: узвару, пшениці, меду, горіхів, маку та родзинок.

У тому, що їхня кутя найсмачніша, переконана й команда черкаського торговельно-розважального центру «Любава». Кажуть: аби кутя вийшла смачною, до неї слід додати гарного настрою.

– Нашу кутю ми називаємо найщасливішою та найпозитивнішою, - розповіла представниця команди Олена. – Білочка цілий день збирала для неї горішки, бджілки носили мед із лип й акацій, а наша родюча українська земля дала нам пшеницю...
Загалом кожна з команд приготувала більш як сто літрів куті.

Унікальним витвором кулінарного мистецтва – смачним велетенським тортом у вигляді карти нашої області – привітала міська влада Черкас жителів та гостей міста з нагоди 60-річчя з дня утворення Черкаської області. Цю солодку 200-кілограмову смакоту доставили на Соборну площу Черкас, повідомляє прес-служба міської ради.

«Загальна площа торта становить близько 12 квадратних метрів і вага понад двісті кілограмів. Завширшки це солодке диво до трьох метрів, а його довжина – близько чотирьох», – розповіла головний натхненник та ініціатор солодкого подарунка, директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук.

За її словами, обрали один із найулюбленіших рецептів черкасців – торт «Дамський каприз». На його виготовлення пішло 85 кг цукру, 58 кг борошна, 17 літрів згущеного молока з цукром, 45 кг вершкового масла. Крім цього, кондитери додали в торт волоських горіхів та чорнослив.

Над утіленням кулінарної ідеї працювала бригада найкращих кондитерів ФОП Мантула «ТМ «Магіуа» (колишня Черкаська макаронна фабрика) в кількості десяти осіб.

Майстри до найдрібніших деталей відтворили справжню карту Черкаської області. На виготовлення цього святкового торта кулінарам знадобилося близько двох діб.

Поласували святковим тортом усі охочі. Організатори безкоштовно пригощали ним під час народних гулянь.

Друкувати   Версія для друку