ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Валерію Черняку в дитбудинку подарували власноруч вишиту картину Святого Миколая

Валентина Гавришкевич, «Черкаський край», №103, 25 грудня 2013 року

Як у день Святого Миколая не повірити в казку як дітям, так і дорослим! На це свято в Кропивній, у дитячому будинку для дітей шкільного віку, було багато гостей і подарунків. Привітав дітей та працівників закладу й голова обласної ради Валерій Черняк.

На початку Валерій Петрович разом з головою районної ради Миколою Собченком та головою райдержадміністрації Олександром Манчуком у супроводі директора закладу Тетяни Філіпової ознайомились з матеріально-технічними умовами закладу. Тут є кімнати для підготовки, для відпочинку, їдальня, де діти вчаться самостійно готувати, медична кімната. З дитячого будинку теплим переходом діти ходять на заняття до Кропивнянської середньої школи. Товаришують із місцевими дітьми, їх нерідко з дозволу педагогів беруть до себе в гості місцеві школярі. Тут перебувають діти з усієї області, й жодної з Золотоніського району, де надають перевагу сімейному вихованню – створено чотири дитячі будинки сімейного типу і п'ять прийомних сімей. Усього в дитбудинку – 33 дітей, переважно старшокласники.

– Дитячому будинку потрібен хореограф? – з цим допоможемо, адже у випускників культосвітніх училищ теж є проблема з працевлаштуванням. Допоможемо й в іншому, в чому відчуваєте потребу, – пообіцяв голова обласної ради.

Тетяна Філіпова вручила Валерію Петровичу щойно вишиту руками їхнього старшокласника Артема Вертецького картину Святого Миколая. А сам Артем у ту хвилину був високо в небі – він летів до Америки з іншими вісьмома дітьми з дитбудинку, щоб у колі родин, які їх запросили, зустріти Новий рік і Різдво. Діти дали концерт на честь гостей. А разом з головою облради кропивнянських вихованців вітали студенти-шефи з Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, представники спонсорів із Золотоніського маслокомбінату й райспоживтовариства, «Черкасирибгоспу».

Цього ж дня перший заступник голови обласної ради Володимир Вовченко та заступник голови обласної ради Василь Касян також передали подарунки дітям у школи-інтернати Монастирищенського й Кам'янського районів.

Друкувати   Версія для друку