ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Волонтери підбили підсумки діяльності

«Черкаський край», №99, 11 грудня 2013 року

5 грудня, у Всесвітній день волонтерів, відбулося засідання обласної громадської ради з координації волонтерського руху, під час якого підбито підсумки діяльності ради за поточний рік та відзначено найактивніші громадські організації й окремих волонтерів.

Відкрив засідання заступник голо¬ви обласної ради, голова координаційної ради Василь Касян. Василь Петрович привітав волонтерів Черкащини зі святом, від імені влади та людей подякував за безкорисливу працю, щиру допомогу тим, хто її потребує, бажання підтримати кожного, не чекаючи подяк та винагороди.

– На Черкащині діють 722 громадські організації, 191 благодійна організація та сотні волонтерів. І в остан¬ні роки ваша діяльність стає все більш помітною в регіоні, – зазначив Василь Петрович. – Завдяки вашій діяльності допомогу та підтримку отримують малозабезпечені громадяни, люди з особливими потребами, ветерани, діти-сироти.

Заступник голови обласної ради зупинився на діяльності ради, успіхах і планах на майбутнє. Він також додав, що органи влади та місцевого самоврядування Черкащини активно підтримують діяльність громадських об'єднань області, працюючи у напрямку державної політики тісної співпраці з волонтерськими організаціями, яку проводять Президент та Уряд України.

Активна робота координаційної ради волонтерського руху тому прикладом. Адже завдяки співпраці, тісній взаємодії влади й громадських організацій в області вдається не лише організовувати й успішно проводити культурно-мистецькі, спортивні та благодійні акції, надавати адресну допомогу тим, хто її найбільше потребує, а й разом реалізовувати важливі для розвитку регіону економічні та соціальні програми. Щодо останніх, Василь Петрович особливу увагу акцентував на спільній роботі з виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та обласної комплексної програми «Турбота».

Василь Касян вручив волонтерам Почесні грамоти обласної ради. В свою чергу голова обласного осередку Товариства Червоного Хреста України, депутат обласної ради Іван Гретченко та голова обласної організації ветеранів Володимир Веретільник вручили почесні грамоти організацій та цінні подарунки – чайники, тонометри та медичні набори. А голова обкому профспілки працівників освіти й науки Ольга Жалдак стимулювала найактивніших волонтерів-освітян грамотами й грошовими преміями.

У ході засідання виступили представники волонтерських організацій з усієї Черкащини зі словами подяки кожному активісту руху й побажаннями витримки й наснаги, подальших звершень у їх нелегкій, але дуже потрібній роботі.

Крім того, під час пленарної роботи ради відбулася презентація проекту книги «Волонтерський рух на Черкащині», що буде видана з нагоди 60-річчя утворення області та 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. Як зауважила директор рекламно-інформаційного видавничого агентства «Бізнес-стиль» Людмила Шитюк, яка займається цим проектом, книга є першим подібним виданням не лише в Черкаській області, а й загалом в Україні. Видання стане презентаційно-інформаційним та розповість про історію і сучасність волонтерства в області, громадські організації, благодійні фонди та окремі об'єднання, що здійснюють благочинну діяльність на Черкащині.

Друкувати   Версія для друку