ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Депутати облради провели позачергову сесію щодо суспільно-політичної ситуації в країні

«Черкаський край», №97, 4 грудня 2013 року

2 грудня відбулася позачергова сесія обласної ради, скликана її головою на вимогу понад 30-ох депутатів Черкаської обласної ради. Відкрив та вів сесію голова обласної ради Валерій Черняк.

У роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Сергій Тулуб, його заступники, керівники департаментів, управлінь, відділів облдержадміністрації, інших обласних організацій і установ, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови та сільські голови-члени координаційної ради сільських та селищних голів області, представники засобів масової інформації. На порядок денний пленарного засідання внесено питання «Про суспільно-політичну ситуацію в країні». З інформацією з цього питання виступив голова обласної ради Валерій Черняк. Зокрема Валерій Петрович зазначив:

– Частина людей, особливо молодь, не сприйняли рішення Президента України щодо відкладення підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. Це породило мітинги та протести, що прокотилися багатьма областями України. Люди, необізнані до кінця з мотивами такого рішення, сприйняли кроки Уряду й Президента України як поворот у бік Росії і відмову від подальшої співпраці з ЄС та зміни курсу на євроінтеграцію. Але це не так. Віктор Янукович чітко заявив, що альтернативи євроінтеграції в нас немає.

В обговоренні взяли участь депутати обласної ради Анатолій Бондаренко, Анатолій Ліпкан, Віктор Роєнко, Володимир Багрійчук, Любов Майборода, Василь Корнієнко, Наталія Горбенко, Наталія Старікова, Валентина Коваленко, Сергій Осадчий, Анатолій Кузьмінський та інші.

На сесії виступив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, який зокрема сказав, що Президент України послідовно відстоює європейський вибір. І на цьому шляху найголовнішим є інтереси людей – їхні робочі місця, рівень заробітної плати, пенсій та соціальної допомоги, розмір комунальних платежів тощо.

Депутати Черкаської облради під час позачергової сесії більшістю голосів ухвалили резолюцію про звернення Черкаської обласної ради до Президента України та жителів Черкаської області з приводу суспільно-політичної ситуації в країні. За це рішення проголосувало 60 депутатів обласної ради.

Друкувати   Версія для друку