ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Газету «Черкаський край» нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації

«Черкаський край», №91, 13 листопада 2013 року

Своє 95-річчя редакція «Черкаського краю» святкувала минулої п'ятниці, 8 листопада, у залі експозиції картин Данила Нарбута обласного художнього музею. На урочистості були запрошені керівництво області, міста, журналісти та друзі редакції. До привітань приєдналися голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк.

Сучасна редакція – це професійний колектив, який не лише береже традиції, а й працює над запровадженням нових інформаційних форматів, – звернулась до присутніх в.о. головного редактора газети «Черкаський край» Тетяна Калиновська.

– Черкаський край ставить перед собою завдання популяризувати досвід кращих підприємств регіону та органів місцевого самоврядування, приклади соціального партнерства.

Голова облдержадміністрації побажав колективу газети міцного здоров'я, добробуту, злагоди та щастя.

– Ми пишаємося тим, що вже не одне журналістське покоління виховане саме в цій редакції, – сказав Сергій Борисович. – При висвітленні всіх подій, що відбуваються на Черкащині, прослідковується виваженість та мудрість. Увесь той 95-літній шлях колективу «Черкаського краю» є взірцем для молодих журналістів, оскільки протягом цього часу ви були незаангажовані й показували життя таким, як воно є, ставши чи не дзеркалом актуальних і вартісних подій області й усієї держави.

Голова обласної ради Валерій Черняк теж звернувся з вітанням до колективу редакції:

– Знаю, що твориться газета завдяки вашій небайдужості, творчості й таланту, адже саме ці якості притаманні багатьом із вас. Тому прийміть найщиріші вітання з нагоди славного ювілею та вдячність за те, що об'єктивно і неупереджено пишете літопис сучасного поступу Черкащини.

Друкувати   Версія для друку