ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Депутати внесли зміни та підтримали кадрові питання

«Черкаський край», №87, 30 жовтня 2013 року

Чергова двадцять п’ята сесія обласної ради розпочалася з неординарної події – вшанування альпіністів. На одній із сесій Черкащина делегувала своїх представників для сходження на одну з найбільших гір світу в Таджикистані – пік Євгенії Корженевської. Керівник експедиції Анатолій Вовченко разом з альпіністом з Донбасу Віталієм Кутніком прибули до Черкащини, щоб проінформувати депутатів і громадськість про виконання своєї місії.

Передбачений регламентом час народні обранці оголосили депутатські заяви та звернення. Цією можливістю зокрема скористалися Галина Кучер, Володимир Брожик, Віктор Роєнко, Наталія Старікова, Любов Майборода, Володимир Гресь.

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Одним із перших розглянули та внесли зміни до Програми розвитку туризму в Черкаській області на 2012-2020 роки, про які розповіла директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв'язків облдержадміністрації Таміла Лепьошкіна.

Депутати розглянули питання внесення змін до обласного бюджету. Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Кулеша поінформував присутніх по суті запропонованих змін. Зокрема він відзначив, що надійшли трансферти з державного бюджету обласному, призначені на погашення заборгованості з різниці в тарифах на комунальні послуги; на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам дитинства та дітям-інвалідам, а також іншим категорійним верствам; на проведення позачергових місцевих виборів.

Розглянуто та підтримано внесення змін до деяких рішень обласної ради; питання управлін¬ня майном обласної комунальної власності, зокре¬ма про оренду, передачу та списання майна обласної комунальної власності. Заслухано та прийнято до відома інформацію прокурора області Олександра Дем'яненка про стан запобігання злочинності, зміцнення законності й результати діяльності органів прокуратури Черкащини та ряд інших. Також депутати обговорили й підтримали кадрові питання. Зокрема призначено ряд керівників комунальних закладів обласної ради: Юрія Бульбу – на посаду головного лікаря обласної станції переливання крові; Галину Сівець – головним лікарем обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію «Городище»; Інну Московчук – директором КЗ «База спеціального медичного постачання», та Сергія Задорожного – на посаду головного лікаря обласного госпіталю для інвалідів війни.

Друкувати   Версія для друку