ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

«Ця пам'ять потрібна насамперед юним»

«Черкаський край», №88, 1 листопада 2013 року

Про це наголосив заступник голови обласної ради Василь Касян, виступаючи на зустрічі із ветеранами в День визволення Україні від фашистських загарбників. Він нагадав про естафету пам'яті, що успішно крокує районами Черкащини, і побажав усім ветеранам – колишнім фронтовикам і трудівникам тилу, учасникам відбудови країни у післявоєнні роки – насамперед здоров'я і щастя.

Присутніх на цьому зібранні в конференц-залі обласного краєзнавчого музею тепло привітав із 69-ою річницею визволення України від окупантів голова обласної ветеранської організації Володимир Веретільник. А потім узяли слово заслужена артистка України Тамара Власенко та її вихованець із студії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олексій Івченко – залунала поезія і проза Дмитра Луценка, Костянтина Симонова, Миколи Негоди, Василя Симоненка.

Хвилюючим заключним акордом свята, яке подарували ветеранам обласна ветеранська організація, обласний краєзнавчий музей та управління культури облдержадміністрації, став виступ камерного оркестру обласної філармонії під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка. Артисти улюбленого всіма поколіннями черкащан колективу подарували своїм прихильникам мелодії В.-А. Моцарта, Д. Шостаковича, О. Строка, М. Скорика, Є. Петербургського…

Друкувати   Версія для друку