ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

У Драбові переобрано голову районної ради

«Черкаський край», №79, 2 жовтня 2013 року

27 вересня 2013 року в смт Драбів відбулася сесія районної ради. В її роботі взяв участь голова обласної ради Валерій Черняк.

До порядку денного серед інших питань було внесено організаційні. Діючий голова ради Григорій Матвійчук подав заяву до сесії з проханням припинити його повноваження у зв’язку з виходом на пенсію.

Згідно з регламентом роботи районної ради депутати утворили комісію, яка провела процедуру розгляду заяви і таємним голосуванням задовольнили заяву Григорія Григоровича.

Валерій Черняк подякував Григорію Матвійчуку за роботу на та вручив Почесну грамоту обласної ради за значний особистий вклад у розвиток місцевого самоврядування району і області.

У списки для таємного голосування на посаду голови Драбівської районної ради було запропоновано і внесено одну кандидатуру – голови райдержадміністрації, депутата районної ради Володимира Бута.

З шістдесяти присутніх на сесії депутатів за кандидатуру Володимира Андрійовича проголосувало п’ятдесят п’ять. Таким чином головою Драбівської районної ради обрано Володимира Бута.

Друкувати   Версія для друку