ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

У Чигирині юні козачата показали бойовий гопак

Олександр Гончаренко, «Черкаський край», №83, 16 жовтня 2013 року

На відзначення великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці та свята Козацької слави в понеділок до Чигирина прибули представники багатьох козацьких організацій Черкащини.

Участь у святкуванні взяли і голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк. Очільники області відвідали церкву Казанської ікони Божої Матері, де відбувся урочистий молебень, і поклали квіти до Монументу боротьби українського народу за незалежність під проводом Богдана Хмельницького.

А вихованці та викладачі черкаської школи «Бойового гопака» показали учасникам та гостям свята театралізоване дійство, під час якого продемонстрували козацькі бойові мистецтва.

– Школа «Бойового гопака» в Черкасах працює вже другий рік. Щойно наші учні показали той рівень майстерності, яким вони вже оволоділи. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя та вивчаємо бойові традиції козацтва, – розповів голова спілки прихильників бойового гопака в Черкасах Олександр Проценко.

Від керівництва області учні школи отримали в подарунок форму й татамі, за допомогою якого опановувати тонкощі бойового гопака буде значно комфортніше.

Друкувати   Версія для друку