ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Для розвитку дитячого спорту обласна рада прийме програму

Ольга Джоган, «Черкаський край», №78, 27 вересня 2013 року

Таке рішення було прийняте під час наради, яку провів голова обласної ради Валерій Черняк після того, як відвідав Палац спорту «Спартак» у м. Черкаси. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Кошти для «Спартака», які надаються з обласного бюджету та частково з міського, йдуть на забезпечення гурткової та секційної роботи. Тут займаються спортом понад 500 дітей обласного центру. Працюють спортивні школи «Олімпія», «Спартак», «Вікторія», в яких проходять заняття з гімнастики, вільної боротьби, карате та інших видів спорту. До речі, саме в цьому спортивному комплексі тренувалася, а згодом стала олімпійською чемпіонкою з гімнастики, Ірина Краснянська.

Однак на ремонт коштів не вистачає: капремонт не проводився з 1966 року, часу спорудження спорткомплексу. Нині вже сама його будівля та прибудоване приміщення шахового клубу потребують ремонту. Діюча вентиляція не забезпечує потрібного повітряного режиму, кімнати й зали потребують сучасного оновлення.

На нараді, в якій також взяли участь заступник голови облради Василь Касян, голова облради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Валерій Дрибас, представники управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та міської ради, профспілок, було прийнято ряд рішень.

Зокрема визначити, у чиїй власності перебуває приміщення, та розробити і прийняти обласну програму розвитку дитячого спорту на Черкащині. У ній врахувати й потреби в покращенні матеріально-технічної бази «Спартака».

Друкувати   Версія для друку