ТРИБУНА ДЕПУТАТА

Приємний сюрприз від Володимира Братаніча

«Черкаський край», №6, 6 лютого 2019 року

Приємним сюрпризом для мешканців відділення стаціонарного догляду територіального центру Канівського району – одиноких літніх людей – став візит депутата Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», члена депутатської фракції в облраді, директора АФ «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай» Володимира Братаніча, який завітав у день святого Василя з привітаннями та солодким подарунком – бідоном меду.

Колектив центру, пацієнти вдячні Володимиру Андрійовичу за небайдужість і чуйність до людей похилого віку, людей з інвалідністю та ветеранів, яку він постійно проявляє не тільки у святкові дні. Протягом багатьох років Володимир Братаніч опікується проблемами відділення стаціонарного догляду, проявляє щоденну турботу до одиноких людей. Завдяки проявленій ним благодійності проведені ремонтні роботи у відділенні, вирішуються поточні господарські питаний, виділяються продукти харчування, що значно покращує якість життя людей з обмеженими можливостями та ветеранів.
Прийміть наші щирі слова вдячності. Нехай доля шле вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху, кажуть у колективі центру на адресу Володимира Братаніча.

Друкувати   Версія для друку