Черкаське земляцтво "Шевченків край"

Шановні земляки, дорогі краяни!Черкаська земля своєю потужною життєдайною силою дитячих вражень першовідкриття світу повсякчас кличе своїх синів і дочок до батьківського порогу.

Згідно зі статутом основною метою створення Земляцтва є «... об’єднання громадян, походження яких, навчання, трудова діяльність пов’язана з Черкащиною, для сприяння розвитку Шевченкового краю, пропаганді його славетної історії та сучасних соціально-економічних і культурних досягнень, підтримці ділової активності, соціального правового захисту земляків у м. Києві».

На сьогодні Черкаське земляцтво налічує понад п’ятсот осіб. У їх числі – відомі вчені і державні діячі, літератори і художники, мистці, лікарі, вчителі, журналісти, люди різних професій, покликань і доль.

Висока духовність, ідея об’єднаної міцної української держави, осердям якої завжди залишалася Черкаська земля, – ось головні імперативи діяльності земляцтва. З любов’ю у серці кожен член Черкаського земляцтва вносить свій посильний вклад у розквіт Шевченкового краю, з надією і вірою у щасливе майбутнє нашої Матері-України.


З повагою


Голова Ради Черкаського земляцтва
П.С. Шилюк

 


Історія черкаського земляцтва


Духовні основи громадської організації


Склад Ради


Новини


ФотогалереяДрукувати   Версія для друку