Головна > Новини > Валерій Черняк провів виїзне засідання Консультативно-координаційної ради

Валерій Черняк провів виїзне засідання Консультативно-координаційної ради


6-12-2012, 14:08. Размістив: elitrusikom
Валерій Черняк провів виїзне засідання Консультативно-координаційної ради5 грудня 2012 року у м. Корсунь-Шевченківському відбулося виїзне засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Відкрив та вів засідання Валерій Черняк.

Для розгляду й обговорення до порядку денного було внесено декілька питань. Насамперед, присутні заслухали інформації першого заступника начальника Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Олега Найдана і головного лікаря Черкаської швидкої допомоги Владислава Свириденка про реформування галузі охорони здоров’я Черкащини, в тому числі служби швидкої медичної допомоги в рамках створення єдиної системи екстреної медичної допомоги в області. В ході розгляду цього питання Олег Володимирович та Владислав Іванович дали також вичерпні відповіді на запитання, які виникли, адже підготовка і проведення реформування такої важливої галузі не можливе без участі органів місцевого самоврядування.

Потім до слова було запрошено начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Володимира Кулешу, який розповів про особливості застосування положень і статей Бюджетного кодексу при формуванні місцевих бюджетів у 2013 році та виконання місцевих бюджетів у 2012 році.

Обговорили члени Консультативно-координаційної ради ще одне важливе питання, а саме: про окремі аспекти реалізації Закону України «Про зайнятість населення». З інформацією перед присутніми виступив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Підбив підсумки роботи Консультативно-координаційної ради голова обласної ради Валерій Черняк.

Він, зокрема, наголосив, що такі засідання проводяться згідно з планом роботи. Їх мета – за участі спеціалістів, фахівців тих чи інших галузей вивчати різні актуальні питання, що стосуються життєдіяльності громад, їх подальшого розвитку. Як результат, керівники районів і міст сьогодні отримали відповідну інформацію, яка сприятиме їм більш якісно та компетентно вирішувати ті завдання, які покладені на них службовими обов’язками.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації
Повернутися назад