Головою Тальнівської районної ради обрано Володимира ГлухенькогоГоловою Тальнівської районної ради обрано Володимира Глухенького    21 січня 2013 року відбулася сесія Тальнівської районної ради, в ході якої депутати, крім питань порядку денного, розглянули організаційне питання. Зокрема – вибори голови ради.

Для обрання на цю посаду було внесено три кандидатури: Володимира Глухенького за пропозицією фракції Партії регіонів, який до цього працював заступником голови районної ради, та депутатів – Леоніда Єгорова і Анатолія Кравчука, які йшли самовисуненням.

Кожний з претендентів мав змогу виступити перед присутніми і відповісти на запитання, а потім ці кандидатури були внесені до виборчого бюлетеня.

Вибори відбулися в два тури, в результаті яких головою Тальнівської районної ради обрано Володимира Глухенького, за якого проголосувало 33 депутати із 50 присутніх на сесії.

З цієї нагоди новообраного голову привітали народний депутат України, Герой України Геннадій Бобов, заступник голови обласної ради Василь Касян, які брали участь у роботі пленарного засідання, голова райдержадміністрації Микола Бардадим, від територіальних громад – сільський голова с. Вишнопіль Тетяна Гудзенко.

Потім депутати районної ради перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема, зняли з контролю ряд програм районної ради, термін дії яких закінчився, та прийняли районну програму з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2013-2016 роки; районну програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2013-2015 роки.

Окрему дискусію викликало питання про надання згоди на передачу майна відділення швидкої медичної допомоги Тальнівської центральної районної лікарні до спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл області. Та, врешті, було прийнято рішення про попереднє надання згоди на передачу.

Депутати також визначили терміни проведення звітів перед виборцями та розглянули інші питання, що були внесені до порядку денного.

Окрім того, на сесії було вручено Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради та подарунок Вадиму Мицику за сумлінну працю на посаді директора музею історії хліборобства, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, збагачення і популяризацію історико-культурної спадщини.

А ще відзначено депутата, голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Людмилу Нестругіну, яка в результаті рейтингового голосування із визначення найяскравіших постатей в українській освіті, майстрів педагогічної справи, проведеного вперше газетою «Освіта», увійшла в сотню кращих освітян України.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації
Друкувати   Версія для друку