Обласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиОбласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиФінал з футзалу обласних змагань серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування – Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації проведено цієї неділі в Палаці спорту «Будівельник» м. Черкаси.

До фіналу команди пройшли через відбіркові ігри у зонах. В заключних змаганнях взяли участь шість із них – Драбівського, Золотоніського, Городищенського, Лисянського і Уманського районів та м. Черкаси, які краще інших проявили свою злагодженість, зіграність, спортивну майстерність та наполегливість.

Обласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиУ фіналі ці команди були поділені на дві групи. Відповідно до Положення переможці, що займуть перші місця в групах, у стиковому матчі поборються за Кубок, а інші , що посіли другі сходинки, розіграють «бронзу».

Про безкомпромісну боротьбу у групах свідчать результати матчів – жоден із них не закінчився нічийним результатом.

Обласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиУ першій із груп верхню сходинку посіла команда м. Черкаси, а в іншій – Лисянського району.

Другими були команди Золотоніського і Городищенського районів.

Отже, у стиковому визначальному дербі зійшлися лисяни з черкасцями.

Обласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиГра проходила з перемінним успіхом. Все ж таки першими вразили ворота суперника лисянські футболісти, однак на перерву пішли за рахунку 1:1.

Далі певну ігрову перевагу знову мала команда Лисянського району, однак за декілька хвилин до завершення матчу черкащани «пробили» воротаря лисянців, який до цього не раз відводив загрозу від власних воріт.

За лічені хвилини лисянські футболісти створили до десятка гольових моментів, але фортуна так і не посприяла їм. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь черкащан.


Обласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиУ підсумку команда міської ради м. Черкаси стала першим володарем почесного трофею – Кубка голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Команди-призери та футболісти були відзначені грамотами і медалями за перше, друге і третє місця. Їх отримали відповідно футболісти команд м. Черкаси, Лисянського і Золотоніського районів.
Грамоти і медалі отримали і керівники районів та тренери, які сприяли підготовці команд до футбольного суперництва.

Обласні змагання з футзалу Кубок голови Черкаської облдержадміністрації: у безкомпромісній боротьбі виграла команда міської ради м. ЧеркасиПідбиваючи підсумки, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Вельбівець, насамперед, подякував всім за участь у цих змаганнях, які проведено в Черкаській області вперше, та побажав нових спортивних успіхів, здоров’я, наполегливості у всіх справах.

Окремо він також висловив вдячність голові обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрію Мрачковському, начальнику управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максиму Зеленському, керівництву Палацу спорту «Будівельник» за організацію змагань та спортивним рефері, які кваліфіковано і не упереджено судили фінальні ігри.

Поряд подаємо Таблицю результатів зустрічей команд.

Фоторепортаж


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку