Депутати Катеринопільської районної ради внесли зміни до бюджету і районних програм та ухвалили рішення з інших актуальних питаньДепутати Катеринопільської районної ради внесли зміни до бюджету і районних програм та ухвалили рішення з інших актуальних питаньЗа повідомленням Катеринопільської районної ради, 15 березня 2019 року її голова Віталій Верета провів засідання чергової двадцять другої сесії районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь депутат обласної ради Олександр Коваленко, голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій, сільські, селищні голови, старости.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять нашого земляка з с.Вербовець Сергія Данілейченка – старшого солдата 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади, життя якого обірвалося 16 лютого цього року на Луганщині в районі операції Об’єднаних Сил, та пам'ять про загиблих наших земляків під час бойових дій на Сході України.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Попередньо всі питання були детально розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради, тому майже з усіх питань депутати були одностайними в прийнятті рішень.

Депутати Катеринопільської районної ради внесли зміни до бюджету і районних програм та ухвалили рішення з інших актуальних питаньНасамперед, начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури Олександр Вовкотруб ознайомив присутніх з підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку Катеринопільського району за 2018 рік. У своєму виступі він проаналізував стан виконання заходів, запланованих у програмі.

Депутатів, як на засіданнях постійних комісій, так і на пленарному засіданні районної ради цікавило питання стану доріг.

Відповідаючи на це питання, Олександр Вовкотруб зазначив, що у 2019 році очікується збільшення обсягу фінансування на утримання та ремонт доріг загального користування місцевого значення у Катеринопільському районі до 16 млн.грн.

На сесії депутати також затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та розглянули про зміни, які пропонується внести до районного бюджету на 2019 рік.

З ними присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрація Тамара Чоловська, а саме: за рахунок вільних залишків на початок року збільшено видатки, що не було враховано при формуванні районного бюджету в сумі 701 тис. грн., збільшено дохідну частину районного бюджету за рахунок субвенцій сільських, селищної рад в сумі 533,5 тис. грн., відповідно збільшено видатки на галузь освіти, культури, медицини, соціального захисту, на виконання заходів деяких районних програм.

З Єрківського селищного бюджету передано додаткову дотацію державного бюджету в сумі 489 тис. грн., в тому числі 439 тис. грн для забезпечення фінансування витрат Катеринопільської ЦРЛ на енергоносії та підвезення дітей до закладів освіти в сумі 50 тис. грн.

Збільшено також дохідну частину районного бюджету за рахунок субвенції з обласного бюджету в сумі 700 тис. грн для передачі субвенції Катеринопільскому селищному бюджету для придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування та складування побутових відходів (сміттєвоза) на умовах співфінансування. Також з обласного бюджету отримано субвенцію на соціально-економічний розвиток району в сумі 351 тис. грн., відповідно які направлені на видатки, визначені рішенням Черкаської обласної ради, а саме на вирішення проблемних питань у освіті, культурі, охороні здоров’я. Вільні залишки медичної субвенції з державного бюджету в сумі 248 тис. грн.. направлено на заходи з лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет. Також за проханням головних розпорядників коштів здійснено перерозподіл видатків на першочергові цілі.

Головний лікар центральної районної лікарні, депутат районної ради Людмила Борецька ознайомила з проектами програм, які депутати одноголосно затвердили. Це програма розвитку Катеринопільської центральної районної лікарні на 2019 - 2021 роки, яка, насамперед, має вирішити питання забезпечення цього закладу комп’ютерною технікою та необхідним програмним забезпеченням, медичною апаратурою для підготовки впровадження медичної реформи на вторинному рівні, а також програма боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2021 роки.

Також депутати внесли зміни та продовжили термін дії районних цільових програм, а саме: програми функціонування Центру надання адміністративних послуг в Катеринопільському районі на 2019-2021 роки; забезпечення функціонування сектору з питань державної реєстрації в районі на 2019-2021 роки; забезпечення функціонування Центру обслуговування платників податків Катеринопільського району на 2019-2021 роки; функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення та накопичення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018-2019 роки; покращення якості надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі №7143 регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області на 2019-2020 роки; програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки; районної програми «Шкільний автобус» на період до 2020 року; невідкладних заходів щодо запобігання нещасних випадків на водних об’єктах Катеринопільського району на 2011-2019 роки; програми підтримки місцевого самоврядування у Катеринопільському районі.

Решта розглянутих на сесії питань знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку