У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїУ Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїЯк інформують в Тальнівській районній раді, 15 березня 2019 року її голова Валентина Любомська провела 31-у сесію районної ради.

В її роботі взяли участь голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, депутати обласної ради Анатолій Підгорний, Анатолій Скіченко, Володимир Копійченко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, депутати міської ради, керівники територіальних органів виконавчої влади, керівники підприємств, установ, сільськогосподарських формувань, підприємці, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїНа початку пленарного засідання Валентина Олександрівна зазначила, що в міжсесійний період відзначалося цілий ряд подій. Серед них – День Соборності України; День Героїв Небесної Сотні; день народження Тараса Шевченка; День українського добровольця та інші та подякувала депутатам районної ради і всім, хто брав участь у проведенні цих заходів.

Далі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, стали яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі, хвилиною мовчання.


У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїГолова районної ради Валентина Любомська привітала депутатів районної ради, сільських голів та старост, які відзначали свій день народження у міжсесійний період.

Потім вона проінформувала присутніх про кадрові зміни, що начальником Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури призначено Максима Очеретяного.

Також голова районної ради нагадала депутатам про необхідність вчасного заповнення та подання до 1 квітня 2019 року щорічної декларації за 2018 рік.


У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїОпісля депутати перейшли до розгляду питань порядку денного і першим заслухали виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 2018 рік, а потім розглянули фінансові питання, зокрема, виконання районного бюджету за 2018 рік та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Далі депутатами затверджено ряд районних програм, зокрема: комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення матеріально - технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019 - 2020 роки; «Територіальна оборона» на 2019 - 2020 роки; підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Тальнівському районі на 2019-2022 роки; вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Тальнівського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2019 рік; покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі № 7143 Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2019-2020 роках; вдосконалення надання вторинної медичної допомоги населенню Тальнівського району на 2019 – 2021 роки.

У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїТакож внесено зміни до Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2018-2020 роки; районної програми медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2017-2020 роки.

У порядку контролю розглянуто хід виконання районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки.

На сесії ухвалено рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Тальнівської районної ради Черкаської області; затверджено Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району та акт приймання-передачі сектором культури райдержадміністрації адмінбудівлі.

У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїПідтримано проект рішення про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації на продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, а також рішення про зняття з контролю рішень районної ради, які вже виконані, або в яких закінчився термін дії.

Результативним було голосування щодо звернення до Кабінету Міністрів України щодо соціальних нормативів використання природного газу для індивідуального опалення та внесення змін до регламенту Тальнівської районної ради, надання права підпису.

У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїЗавершилася робота сесії ухваленням рішення про дострокове припинення повноважень голови Тальнівської районної ради В. О. Любомської без припинення повноважень депутата цієї ради у зв’язку із призначенням її на посаду голови Тальнівської районної державної адміністрації.

Привітав Валентину Любомську з високим призначенням голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Він вручив їй посвідчення і квіти та побажав успіхів у роботі, витримки, розуміння і підтримки колег у виконанні поставлених завдань.

У Тальному сесія достроково припинила повноваження голови районної ради у зв’язку з призначенням її головою райдержадміністраціїПотім голова облдержадміністрації презентував присутнім Стратегію розвитку Черкаської області у 2019 році, зокрема і Тальнівського району.

Детально зупинився на розвитку галузей медицини, освіти, в т. ч. інклюзивної та професійно-технічної освіти. Зазначив, що пріоритетним є також розвиток сільських кооперативів, ремонт доріг, розвиток інноваційних шкіл та реалізація інвестиційних проектів.

На завершення роботи сесії Валентина Любомська подякувала всім за спільну активну роботу, за розуміння і підтримку.

Окрім того, у цей день голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець передав спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги для перевезення пацієнтів в невідкладному стані, що потребують медичного супроводу в медустанови третинного рівня, Тальнівській підстанції швидкої медичної допомоги.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку