Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війниВіце-прем’єр-міністр Павло Розенко відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війни У ході робочого візиту на Черкащину Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко спільно з керівником Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Русланом Чикалом та заступником начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ларисою Кошовою відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради.

Найбільше високопосадовця цікавила діяльність Центру реабілітації учасників АТО, який було відкрито у складі терапевтичного відділення госпіталю у жовтні 2014 року.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війниКерівник закладу Сергій Задорожній розповів, що у Центрі працює бригада спеціалістів у складі психолога, психотерапевта і психіатра, а також співпрацюють науковці науково-дослідних інститутів Києва та вищих навчальних закладів міста Черкаси.

Реабілітація учасників АТО не обмежується діяльністю суто Центру. У складі госпіталю функціонують п’ять відділень – діагностичне та фізіотерапевтичне відділення, відділення лікувальної фізкультури, клініко-діагностична лабораторія, аптека, консультативна поліклініка, послугами яких також можуть користуватися за призначенням лікарів хворі, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війниДля усіх них без винятку забезпечено повний комплекс лабораторно-діагностичних обстежень, задіяно методи медикаментозної терапії, психотерапії, фізіотерапії, ЛФК, запроваджено дієтичне харчування тощо.

Госпіталь знаходиться на повному державному забезпеченні, тому медична допомога надається безкоштовно.

Окрім того, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Вельбівець і перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко постійно підтримують роботу закладу.

Для потреби установи депутатами обласної ради спрямовуються значні кошти з обласного бюджету. Наприклад, на базі фізіотерапевтичного відділення ввели в експлуатацію соляну кімнату – галокамеру, завдяки якій у закладі можна оздоровити пацієнтів із захворюваннями органів дихання, стабілізувати нервову систему та створити позитивний психоемоційний вплив.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війниСтаціонарні відділення забезпечені сучасними медикаментозними препаратами та обладнанням. Постійно впроваджуються новітні методи лікування та діагностики.

За останні роки покращено естетичне оформлення госпіталю та його території. Ці умови позитивним чином впливають на емоційний стан пацієнтів, що мотивує до швидшого одужання.

Для розширення можливостей стаціонарної неврологічної допомоги учасникам війни на Сході України та ветеранам війни інших воєн виділили 16 ліжок для хворих неврологічного профілю у терапевтичному відділені, розширили ліжковий фонд терапевтичного відділення до 66 ліжок.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відвідав обласний клінічний госпіталь ветеранів війни– Торік в умовах нашого закладу ми пролікували понад 5,6 тисячі осіб, із них майже 1,5 тисячі учасників АТО, – зазначив Сергій Задорожній. – На сьогодні в закладі лікується 250 пацієнтів, зокрема 62 учасники АТО.

Після ознайомлення з роботою госпіталю Павло Розенко обговорив з керівниками служб облдержадміністрації та госпіталю подальші напрями вдосконалення роботи комунальної медичної установи.

Цього дня Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко у ході робочого візиту також ознайомився з діяльністю Золотоніського міського центру соціальної допомоги.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку