Керівники області в ході робочого візиту оглянули відремонтоване приміщення швидкої допомогиКерівники області в ході робочого візиту оглянули відремонтоване приміщення швидкої допомогиЗвенигородська станція швидкої медичної допомоги сьогодні має зовсім інший, сучасний, ніж декілька місяців тому, вигляд.

Ці зміни сталися за сприяння першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка і депутатів обласної ради Олександра Бурсака, Олексія Озірного та Сергія Кулікова, які спрямували на цей соціальний проект у сфері медицини кошти з обласного бюджету, та співфінансування з районного бюджету і допомоги філії агрофірми «Урожай».

Керівники області в ході робочого візиту оглянули відремонтоване приміщення швидкої допомогиЗа виділені кошти перекладено і стовідсотково замінено підземну теплотрасу до будівлі, проведено вимощення по усьому периметру приміщення, повністю замінено15 вікон на теплозберігаючі, обладнано санвузол, облаштовано підвісні стелі в 5 кімнатах, устелено новий лінолеум та проведено внутрішнє опорядження.

У ході робочого візиту на Звенигородщину голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Вельбівець та перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко вирішили ознайомитися з виконанням робіт щодо поліпшення умов праці в комунальному закладі швидкої допомоги.

Керівники області в ході робочого візиту оглянули відремонтоване приміщення швидкої допомогиКерівників області зустріли головні лікарі районної лікарні – Вардан Айрапетян, станції швидкої медичної допомоги – Володимир Радьога, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Найдан, директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун, місцеве керівництво.

Гості ознайомилися з умовами роботи медичної установи, оглянули приміщення, обговорили стан надання медичної допомоги мешканцям району та проблеми, які перешкоджають підвищенню якості послуг охорони здоров’я, та перспективи їх вирішення.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку