Проведено першу сесію підвищення кваліфікації службовців за Професійною програмоюПроведено першу сесію підвищення кваліфікації службовців за Професійною програмоюСьогодні країні потрібні керівні кадри, які готові до змін та інновацій, спроможні своєчасно приймати ефективні управлінські рішення та здатні взяти на себе відповідальність за модернізацію держави й реалізацію розпочатих реформ.

У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проведено за Професійною програмою першу сесію підвищення кваліфікації публічних службовців.

Проведено першу сесію підвищення кваліфікації службовців за Професійною програмоюПрограма першої сесії передбачала обговорення основних напрямів державної політики України у сфері запобігання корупції; нормативно-правових актів, що регламентують державне управління; європейської інтеграції; управління персоналом; розвитку лідерства; перспектив реалізації глобальних цілей сталого розвитку суспільства; гендерного підходу у державному управлінні; формування корпоративної культури; підвищення рівня мовної компетентності та ін.

Проведено першу сесію підвищення кваліфікації службовців за Професійною програмоюЗа інформацією директора Центру Сергія Демченка підвищення кваліфікації за Професійною програмою здійснюється протягом першого року роботи для вперше прийнятих на службу в органах державної влади та місцевого самоврядування, за результатами оцінювання службової діяльності, але не рідше ніж один раз на три роки.

Реалізовували програму семінару представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної ради та викладачі вищих навчальних закладів.

Проведено першу сесію підвищення кваліфікації службовців за Професійною програмоюВідповідно до Плану-графіка друга сесія підвищення кваліфікації публічних службовців за Професійною програмою запланована у травні.

Очікуваним результатом навчання є засвоєння знань про сутність та шляхи реалізації державної регіональної, економічної, соціальної, гуманітарної політики в умовах здійснення реформ.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку