У Кам’янській ОТГ буде споруджена сонячна електростанціяЯк інформують у Кам'янській громаді, днями проведено зустріч з представниками норвезької компанії Scatec Solar, яка споруджує сонячну електростанцію на території міста Кам’янка.

У Кам’янській ОТГ буде споруджена сонячна електростанціяМетою зустрічі було налагодження подальшої співпраці в напрямку соціального партнерства. Такий підхід широко використовується норвезькою компанією під час реалізації проектів в різних країнах.

Представники компанії разом з міським головою обговорили проблеми громади, які можна було б вирішити завдяки співпраці з інвестором.

Зокрема, було обговорено питання щодо підтримки освітньої та медичної галузі громади; допомоги в розвитку інфраструктури, а саме: відновлення твердого покриття вул. Заводської; приміщення гуртожитку по вул. Перемоги, 1; модернізації вуличного освітлення; співпраці в галузі розвитку туризму на території громади та інші питання.

Основним меседжем від представників Scatec Solar було те, що ця співпраця не буде одноразовою. Компанія планує свою роботу в декілька етапів у різних напрямках. Вони будуть визначені спільно з міською владою та впроваджуватимуться поступово.

Перші кроки співпраці міста і компанії мешканці громади можуть уже побачити: нині розпочато реалізацію одного з проектів в напрямку екології – це висадка сакурової алеї на вул. Шевченка, що є однією з найбільших в країні і стане дивовижною окрасою міста.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку