Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено Почесними грамотами обласної радиПрацівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено Почесними грамотами обласної ради14 березня 2019 року в обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Вітаючи присутніх із прийдешнім святом, керівник секретаріату обласної ради Богдан Паніщев передав привітання від першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка, відзначивши високу роль працівників галузі ЖКГ в життєдіяльності громади усієї області:

Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено Почесними грамотами обласної ради«Немає іншої галузі, яка б так часто була пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємося, якою важливою працею забезпечується стабільна робота цієї галузі.

Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено Почесними грамотами обласної радиПрацівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і в’їзди. Саме від вашої компетентності та сумлінності залежить загальний соціальний настрій у суспільстві, комфорт і затишок у наших оселях».

Богдан Євгенович також вручив працівникам галузі Почесні грамоти обласної ради.

Після офіційної частини святковий настрій присутнім подарували колективи і виконавці Черкаської обласної філармонії.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку