Відкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтівВідкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтівОдним із основних пріоритетів у роботі обласної влади є галузь охорони здоров’я, у розвиток якої вкладаються значні кошти. За їх рахунок оновлюється матеріальна база, придбавається нове сучасне обладнання тощо. Така робота є систематичною.

Підтвердженням цього є відкриття нової соціальної аптеки по вулиці Менделєєва, буд. 14/1 в м. Черкаси, що належить до мережі аптечних закладів обласного комунального підприємства «Фармація» Черкаської обласної ради.

Відкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтівНа відкриття нової аптеки прибули голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради Віталій Петров, директор НКП «Черкаський онкологічний диспансер», голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Віктор Парамонов, керівники профільних комунальних закладів.

Відкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтів– Саме задля забезпеченості доступності придбання якісних медичних препаратів та фахового обслуговування населення керівництво обласної ради наприкінці 2017 року ініціювало передачу будівлі по вулиці Мєнделєєва на баланс ЧОКП «Фармація», яке має багаторічний досвід позитивного господарювання на фармацевтичному ринку Черкащини, – повідомив Валентин Тарасенко. – Пропозицію було підтримано сесією Черкаської обласної ради та ухвалено рішення про передачу хоч і застарілого, але придатного приміщення під опіку «Фармації».

Відкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтівЗвичайно, знадобився час, суттєві вкладення та зусилля аби відремонтувати будівлю, облаштувати прилеглу територію, залучити кваліфікований персонал, забезпечити аптеку належною матеріально-технічною базою та широким асортиментом потрібних людям ліків. Проте, усі старання не були марними. Отож сьогодні біля Черкаської обласної лікарні, обласного онкодиспансеру, перинатального центру, – саме там, де вона особливо потрібна хворим, відтепер з’явилася справжня соціальна аптека.

Директор ОКП «Фармація» Валентина Ніколенко зазначила, що аптека №36 увібрала в себе усе найкраще, притаманне соціальній мережі, а саме: прозорість формування цін на лікарські засоби, виважений підхід до визначення асортименту, орієнтованого в першу чергу на споживача, а не на отримання прибутку.

Відкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтівВона додала, що ОКП «Фармація», якому підпорядкована нова аптека, є учасником урядової програми «Доступні ліки» та пілотного проекту із забезпечення препаратами інсуліну – громадян, що його потребують, а також медикаментами – постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи.

Відкрито нову соціальну аптеку з доступними ліками для пацієнтівНаявність саме власного, а не орендованого приміщення у такому соціально-важливому для громади місці, зручне розташування у відношенні до низки інших закладів охорони здоров’я гарантуватиме відпуск громадянам медичних препаратів за пільговими рецептами по загальнодержавним програмам в галузі охорони здоров’я та стабільність роботи аптеки.

Відкриття аптеки стало ще одним підтвердженням того, як розуміння з боку влади потреб людей, її чіткі кроки у сучасній складній економічній ситуації приносять реальні результати.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку