У обласному центрі відзначено День українського добровольцяУ обласному центрі відзначено День українського добровольця14 березня 2019 року проведено заходи з нагоди Дня українського добровольця.

У м. Черкаси представники обласної і міської влади, військовослужбовці та ветерани АТО, небайдужі містяни зібралися біля пам’ятного знака, що в Соборному сквері, щоб ушанувати людей, які першими відправилися на Донбас протистояти російській агресії.

Саме цього дня у 2014 році учасники Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області, щоб створити добровольчий батальйон.

У ряди захисників добровільно йшли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки, і ті, хто ніколи не тримав у руках автомати, і навіть жінки, які залишили домашній затишок, щоб підтримувати бійців на Сході.

Вшановуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, церковнослужителі різних конфесій провели спільний молебень, а учасники заходу поклали полум’яні квіти до пам’ятного знака.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку