Проведено позачергову сесію Монастирищенської районної радиПроведено позачергову сесію  Монастирищенської районної радиЯк інформують у Монастирищенській районній раді, її голова Микола Орендарчук провів позачергову тридцять другу сесію.

У роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати районної ради, депутат обласної ради Леся Онищак, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, начальники відділів та управління райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Подані до порядку денного пленарного засідання питання відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації і власності та президії районної ради.

Проведено позачергову сесію  Монастирищенської районної радиНа початку роботи сесії депутати заслухали та взяли до відома інформацію радника голови районної ради Миколи Бурлаки про ситуацію щодо припинення повноважень депутата районної ради Ю.М. Заворотнього у зв’язку із набранням законної сили обвинувальним вироком Гайсинського районного суду Вінницької області за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка чужого майна), та звільненого від покарання на підставі пункту «в» статті 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» та статей 85-86 Кримінального Кодексу України.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» за умови набрання законної сили обвинувального вироку суду, повноваження Заворотнього Ю.М. як депутата Монастирищенської районної ради відповідно до чинного законодавства припинилися автоматично 28.09.2018, так як вирок не оскаржувався в апеляційному суді.

Монастирищенська районна рада направила на адресу територіально-виборчої комісії Монастирищенського району відповідне звернення, однак отримала відповідь, що поки що рішення про заміщення депутата Монастирищенської районної ради Заворотнього Ю.М., комісією не прийнято.

Таким чином, до прийняття рішення ТВК Монастирищенського району про заміщення депутата, повноваження якого достроково припинено, Монастирищенська районна рада змушена працювати у складі 33 депутатів.

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Заслухавши інформацію т.в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олега Кошового, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Наступним питанням Олег Петрович запропонував увазі депутатів проект змін до районного бюджету на 2019 рік, що зумовлені розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного й обласного бюджетів, відповідно до яких виділено кошти у сумі 4 млн.160 тис. грн. Монастирищенській міській раді на проведення капітального ремонту спортивного басейну по вулиці Б.Хмельницького, 18; кошти у сумі 400 тис. грн. – на проведення капітального ремонту міського скверу та кошти у сумі 166 тис. грн. – на проведення капітального ремонту внутрішньої вбиральні Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради.

Крім того, за рахунок вільного залишку виділено кошти на придбання дитячих майданчиків; на придбання ігрового майданчика для дітей з інвалідністю у місті Монастирищі; на обладнання зупинок громадського транспорту у селах Теолин та Половинчик; на придбання дитячих майданчиків у села Аврамівка, Княжики, Теолин та Шарнопіль.

Депутати передбачили кошти і на завершення робіт з реконструкції центральної площі у місті Монастирище та проведення капітального ремонту приміщення Монастирищенської центральної районної лікарні.

Далі народні обранці району підтримали депутатський запит депутатів районної ради Шатайла Ю.Г. та Цюпи М.О. до голови Монастирищенської районної державної адміністрації Недогоди О.Ф. щодо сприяння у відновленні міжміських автобусних рейсів через села Хейлове та Панський Міст.

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку