УАРОР проведе фахову майстерню для представників обласної та районних радУАРОР проведе фахову майстерню для представників обласної та районних рад14 березня 2019 року у м. Черкаси планується проведення одноденної фахової майстерні для представників обласної та районних рад на тему «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів».

Метою заходу є генерація ідей та опанування відповідних методів представниками органів місцевого самоврядування щодо способів забезпечення економічного розвитку Черкаської області. Формат передбачає роз’яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються українськими експертами.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-64 або написавши на адресу електронної скриньку uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Фахова майстерня є безкоштовною та проходитиме в приміщенні обласної ради.

Заходи організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку