В Аполянці на Уманщині проведено загальні збори громадянВ Аполянці на Уманщині проведено загальні збори громадянЯк інформують в Уманській районній раді, 12 березня 2019 року проведено загальні збори громадян села Аполянка.

Участь в сходці села взяли голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, депутат районної ради Володимир Мальченко та ін.

Учасники зібрання заслухали звіт сільського голови села Аполянка Петра Філіпенка про проведену роботу за минулий рік.

Петро Андрійович відзначив, що впродовж року в населеному пункті за рахунок коштів сільського бюджету було здійснено реконструкцію вуличного освітлення протяжністю 1,5 км, на що витрачено 130 тис. грн.

Значні роботи здійснено в дитячому навчальному закладі – замінено двері, оновлено меблі та встановлено плазмовий телевізор.

Вже у поточному році за рахунок коштів державної субвенції та співфінансування сільської ради облаштовано дитячий майданчик.

Окрім того, підключено швидкісний інтеренет до ФАПу.

Ще одним значним досягненням у роботі на перспективу є виготовлення проектно-кошторисної документації на прокладання водогону.

На сьогодні проблемним питанням населеного пункту залишається ремонт аварійного містка між Аполянкою та Доброводами та відновлення роботи відділення поштового зв’язку.

Завдяки тісній співпраці сільської ради та ТОВ «Прометей», яке очолює депутат районної ради Володимир Мальченко, в населеному пункті здійснено чимало інших робіт.

Після звіту відбулося обговорення діяльності сільської ради і депутатського корпусу. Голова районної ради Оксана Супрунець побажала аполянцям нових успіхів, наголосивши, що районна рада та її депутатський корпус будуть і надалі підтримувати тісну співпрацю з громадою, щоб повністю реалізувати всі намічені плани.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку