«Ощадбанк» розпочав виплати субсидій грошима«Ощадбанк» розпочав виплати субсидій грошимаВід сьогодні субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії готівкою в Ощадбанку. Про це повідомляє прес-служба банку.

Для отримання субсидій громадяни повинні зареєструватися на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів «Швидка копійка» субсидіанту буде запропоновано відкрити поточний рахунок, на який в подальшому буде зараховуватися субсидія. При цьому, якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, на нього буде зарахована субсидія.

Втой же час, в Ощадбанку зазначили, що субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватись для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через «Укрпошту» або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки.

Нагадаємо, відповідно до заяви Президента України Петра Порошенка про впровадження монетизації субсидій для того аби підвищити соціальний захист малозабезпеченого населення України, від 4 березня субсидії на комунальні послуги почнуть видавати готівкою.
Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку