Валентин Тарасенко провів особистий прийом громадянВалентин Тарасенко провів особистий прийом громадянОднією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян.

Сьогодні згідно з графіком перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів прийом громадян з особистих питань.

Відтак, з різними проблемними питаннями на прийомі побувало 7 заявників.

Питання, що їх порушували перед керівником обласної ради, стосувалися в основному надання одноразової грошової допомоги на лікування.

Окрім того, Анна Бабкова порушила питання щодо впровадження проекту ООН та ЄС з енергоефективності для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (теплі кредити).

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними клопотань та за результатами особистого прийому дано відповідні доручення для виконання.

«Вирішення проблем людей – найголовніше завдання, яке ми маємо вирішувати вчасно і якісно. І саме так побудована робота депутатського корпусу і керівництва обласної ради. Влада має служити інтересам громадян», – зазначив Валентин Тарасенко.Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку