«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Пробудження живого весняного буяння квіту завжди пов’язували з романтичним образом жінки, жінки-коханої, жінки-матері, жінки-мисткині.

У дні першого весняного місяця, напередодні свята 8 Березня, Черкаський обласний художній музей презентував колективну виставку черкаських художниць Віти Задорожньої, Тетяни Каленіченко, Анни Конанчік, Ольги Костіної, Анастасії Линовицької, Вікторії Собко та Христини Шинкарчук – «Фантастичні квіти».

Перед глядачем відкривається ціла колекція дивовижних рослин, по-своєму унікальних, як і кожна жінка. Підсилюють емоційні настрої авторів і самі назви робіт, у яких поєднано реалістичне і фантастичне начало. Переважна більшість робіт виконана у графічній та змішаній техніці, що вдало підкреслює загальну концепцію виставки.

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Задорожня Віта: «Створюючи свої картини, я намагаюсь поєднати фантастичні та реальні образи навколишнього світу». Народилася 1985 р. в селі Мліїв Городищенського району Черкаської області. Освіту здобула у Черкаському професійно-технічному училищі № 20 (2001–2004) та Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького (2004–2010) за фахом художника-дизайнера, магістра, викладача вищих навчальних закладів.

Бере участь у численних обласних, всеукраїнських та закордонних виставках, зокрема, «Золота Палітра» (2009), Міжрегіональна виставка (2009), ВДНГ (2010–2012), виставки у Музеї ікони (м. Київ), Національному музеї Тараса Шевченка (м. Канів), , у Мінсоцполітики та Національному банку України, виставки «Україна» у Республіці Молдова (2012) та інших.

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Каленіченко Тетяна: «Малюю з раннього дитинства, все життя, стільки себе пам’ятаю». Народилася у 1975 р. в Каневі. З 15 років проживала і навчалася у столиці, потім переїхала до Черкас. Освіту здобула у Київському художньо-промисловому технікумі (1995), де познайомилась з українським народним мистецтвом і полюбила його, та продовжила у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького (2006).

Працювала викладачем композиції і малюнка у Черкаському художньо-технічному коледжі, художником-ілюстратором дитячої літератури, вела дитячі гуртки ДПМ. Досвід виставкової діяльності нараховує персональну виставку «Квіти» (1999, м. Канів) та групові виставки, організовані Черкаським художньо-технічним коледжем та Національною спілкою народних майстрів України.

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць

Конанчик Анна: «Невід`ємна частина мене!». Народилася у 1984 р. у Черкасах.

Закінчила художню школу, потім продовжила навчання у Черкаському професійно-технічному училищі № 20 та Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки за спеціальністю «Дизайн».

Працювала викладачем художніх дисциплін у Черкаському художньо-технічному коледжі. Улюблений вид образотворчого мистецтва – графіка.

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Костіна Ольга: «Мистецтво – це те, що надихає, наповнює і зцілює, даруючи тепло і душевний затишок». Народилася у 1984 р. у м. Ірпінь Київської області.

Відчуваючи потребу ділитися красою, у 1998 році закінчила повний курс навчання в Центрі позашкільної роботи з учнівською молоддю за спеціальністю «Декоративний розпис».

Навчалася у Черкаському професійно-технічному училищі №20 (2002) та Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького (2010) за спеціальністю «Художньо-декоративне оздоблення інтер’єру».

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Линовицька Анастасія, кандидат педагогічних наук: «Процес творення для мене – це неповторні відчуття, які важко порівняти будь з чим іншим». Народилась у 1984 р. в м. Полярний Мурманської області, Росія.

Професійну освіту здобула у Черкаському професійно-технічному училищі № 20 (1999–2002) та Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького (2002–2007), де працювала викладачем (2006–2017) та закінчила аспірантуру (2017).

Учасниця багатьох виставок: Обласної виставки-конкурсу «Кохання – вічна тема мистецтва» (Черкаський обласний художній музей, 2010), художньої виставки у Музей народного декоративного мистецтва (м. Канів, 2011), ювілейної виставки до 10-річчя кафедри образотворчого та декоративно прикладного мистецтва ЧНУ ім.Б.Хмельницького (Черкаський обласний художній музей, 2012), виставки до 95-річчя заснування ЧНУ ім. Б.Хмельницького (Черкаська обласна філармонія, 2016).

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Шинкарчук Христина: «Я відтворюю почуття й емоцій і просто люблю малювати». Народилась у 1986 р. у м. Черкаси. Навчалася у Черкаській дитячій художній школі ім. Д. Нарбута (2001). Професійну освіту здобула у Черкаському художньо-технічному коледжі та Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки за фахом дизайнера.

Майстриня-писанкарка, член Національної спілки народних майстрів України. Учасниця багатьох виставок Національної спілки народних майстрів України. На рахунку персональні виставки: Перша персональна виставка акварельного живопису (Черкаський обласний художній музей, 2014), «Це Колір» (Черкаський обласний художній музей, 2018) та «365 днів» (Черкаський обласний краєзнавчий музей, 2019).

«Фантастичні квіти». Колективна виставка черкаських художниць Собко Вікторія: «Я закохана у квіти, у красу, у творчість!». Народилася 1979 р. у Черкасах.

Навчалася у Черкаській дитячій художній школі ім. Д. Нарбута, Черкаському професійно-технічному училищі № 20 (1999). Працювала викладачем за фахом у Черкаському художньо-технічному коледжі (1999–2006) та «АRТ-STUDIA» (2008–2015).

З 2015 року є керівником гуртка в Позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

Брала участь у колективних виставках, організованих Черкаським художньо-технічним коледжем та Національною спілкою народних майстрів України. Персональні виставки: «Краса любові» (2000), «Віра, Надія, Любов» (2018).Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку