Обласну виставку образотворчого мистецтва присвячено 205-й річниці від дня народження Тараса ШевченкаОбласну виставку образотворчого мистецтва присвячено 205-й річниці від дня народження Тараса ШевченкаЯк інформують у Черкаському обласному художньому музеї, відкрито XХVІІ обласну виставку образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвячену 205-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

На виставці представлено майже двісті робіт вихованців мистецьких шкіл Черкаського краю.

Обласну виставку образотворчого мистецтва присвячено 205-й річниці від дня народження Тараса ШевченкаПоетичні образи Великого Кобзаря складають зміст і сюжет дитячих творів. Кожна робота демонструє нові художні образи, що свідчать про інтерес дітей до історії України, її національних героїв, народних обрядів та свят, мальовничих пейзажів рідного краю.

Особливу увагу юні художники приділили улюбленим сюжетам з народних казок та персонажам поем Кобзаря.

Історія проекту розпочиналась з невеликих звітних виставок шкіл мистецтва області. Згодом проект став вагомим заходом для творчих дітей та їх учителів, де раз на рік талановиті діти з Черкащини зустрічаються разом.

Обласну виставку образотворчого мистецтва присвячено 205-й річниці від дня народження Тараса ШевченкаМожливість побачити свої роботи поряд з іншими в обласному художньому музеї, отримати пояснення-аналіз від фахівців, почути зауваження відомих майстрів стало важливим чинником навчального процесу і певною сходинкою у становленні творчої особистості.

Обласну виставку образотворчого мистецтва присвячено 205-й річниці від дня народження Тараса ШевченкаЗавдяки проекту зазнає якісних змін організація навчально-виховного процесу у відділеннях образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання області.

Робота журі з подальшим широким обговоренням робіт, дитячі концертні програми, нагородження переможців та інші програмні заходи під час виставки поступово перетворили традиційні відкриття (вернісажі) на фестиваль дитячого образотворчого та декоративного мистецтва.

Обласну виставку образотворчого мистецтва присвячено 205-й річниці від дня народження Тараса ШевченкаДосягненням цього дитячого фестивалю, свідченням його популярності і престижності було встановлення у 1998 році Черкаською обласною радою щорічної премії імені Данила Нарбута. Це премія для відзначення обдарованих учнів, роботи яких отримали найвищу оцінку журі за патріотичну тематику, майстерність і самобутність.

Роботи-переможці різних років увійшли у постійно діючу експозицію Черкаського обласного художнього музею. Вони експонуються у виставковому залі поряд з роботами народного художника України, лауреата Національної премії України імені Т.Г.Шевченка Данила Георгійовича Нарбута.

Виставка діє до 28 березня 2019 року.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку