КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незміннаКП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незміннаКомунальне підприємство «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» створене п'ятнадцять років тому у грудні 2003 року рішенням сесії Черкаської обласної ради.

Це підприємство має певну специфіку роботи, пріоритетними напрямками діяльності є утримання будівель, приміщень та прилеглої території Будинку рад, передача приміщень, будівель в оренду, утримання в справному стані комунікацій, системи опалення, водопостачання тощо.

Про діяльність підприємства наша розмова сьогодні з його директором, Заслуженим працівником сфери послуг України Валерієм Петровичем Височином. Ось що він сказав:

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незмінна– Якщо дехто думає, що наше підприємство утримує лише будівлю Будинку рад, то помиляється. На балансі перебувають нині 18 об’єктів загальною площею 39 238 кв. м. Це адмінбудівлі, розташовані на вул. Хрещатик, Смілянській, Благовісній, Вернигори, бульварі Шевченка та деякі інші, а також виробничі і нежитлові будівлі. Усі вони належать до обласної комунальної власності. В основному у них розміщуються різні служби виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

– Загальновідомо, що для належного утримання наявного фонду, потрібні кошти. Як ви їх заробляєте?

– Для збереження будівель в доброму стані, проведення своєчасних ремонтів, підприємство постійно веде пошук щодо ефективного використання майна. Окрім бюджетного фінансування, однією із складових цього є надання вільних площ об’єктів в оренду різним юридичним особам.

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незміннаТаким чином налагоджено стосунки з 166 орендарями. Серед них: бюджетних організацій – 51; комерційних – 115, з якими укладено 194 договори оренди, що на 43 договори більше, ніж ще рік тому. Проведені заходи дали можливість значно збільшити надходження коштів підприємству від орендної плати.

Якщо у 2016 -2017 роках ця сума становила на рівні 130-136 тисяч гривень у місяць, то у 2018 році підприємство вже отримувало 180 тисяч.

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незміннаТаку практику роботи будемо продовжувати, адже у 2018 році ще прийнято на баланс окремо розташовану п’ятиповерхову будівлю Будинку побуту «Славутич» (Благовісна, 269); будівлю по вул. Хрещатик,251; адмінбудівлю по вул. Вернигори, 4, а також двоповерхову будівлю з прибудовами в смт. Катеринопіль.

– Очевидно, що об’єми робіт, які стоять перед вашим колективом, значно зростають. Що є умовою успішного вирішення всіх завдань?

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незмінна– Головною умовою є вдало підібраний інженерно-технічний персонал, спеціалісти робітничих професій, а ще відповідальність і сумлінність всіх працівників.

Підтвердженням цьому став 2018 рік, коли до звичних функцій і обов’язків додалися інші, пов’язані з проведенням капітального ремонту – заміни лівого крила системи опалення у Будинку рад на нову.

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незміннаВсі працівники – слюсарі, сантехніки, столяри та технічний персонал не нарікали, а робили все, щоб якнайскоріше привести стан приміщень до порядку.

Додам, що дискомфорту не відчули ні ті, хто працював у своїх кабінетах, ні відвідувачі.

Колектив великий, та хочу все ж таки назвати кращих. Це – електрогазозварник Яків Андрієнко, столяри Анатолій Глод і Віктор Сухенко, водій Володимир Лещенко, двірник Валерій Русенко, які постійно проявляють ініціативу, творчий підхід та завжди якісно виконують поставлені завдання.

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незміннаЯкісно виконують свої обов’язки з підтримання належного санітарного стану у службових та інших приміщеннях прибиральники Єлизавета Шанаєва, Анжела Демидова, Тетяна Богданова, Людмили – Сербіна і Шумська, Ольга Гаманенко, Тетяна Лємехова.

З вдячністю зауважу, що й інші наші працівники працюють сумлінно – всіх не перечислиш.

– Приємно чути, що керівник дуже гарно відгукується про свій колектив…

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незмінна– Я ціную працю кожного з них, адже платня в загальному у нас не висока. Зважаючи на це, на підприємстві розроблена система заохочень та різні форми стимулювання. Виплачуються певні кошти з нагоди державних свят, дня народження чи ювілею, на оздоровлення при виході у відпустку тощо. Практично плинність кадрів у нас зведена до мінімуму.

Приділяється увага професійному навчанню працівників. Так минулого року 4 робітники підвищили свою кваліфікацію в приватному навчальному закладі за рахунок коштів підприємства, а інженерно-технічний персонал поновлював знання участю в різних семінарах.

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»: обсяги і завдання зростають, а висока якість роботи – незмінна– Підприємство за підсумками роботи і досягнутими показниками щороку посідає одне з перших місць в Україні серед споріднених підприємств. Яскравим підтвердженням результативної роботи стала нагорода керівникові – Указом Президента України вам присвоєно почесне звання "Заслужений працівник сфери послуг України".

– Отримувати відзнаки і нагороди завжди приємно. Я розумію, а воно так і є - що це заслуга всього колективу. Усвідомлюю також , що це, як кажуть, певний аванс. Відзнака стимулює до ще кращої праці. Тому розслаблятися не будемо.

Ми чітко визначилися із завданнями на 2019 рік. Серед основних – проведення поточних та капітальних ремонтів нерухомого майна (вул. Благовісна, 189; вул. С. Амброса, 100; смт. Драбів, вул. Центральна,39 та деякі інші) з метою передачі їх в подальшому в оренду; ефективне використання наявного нерухомого майна, яке перебуває на балансі підприємства, недопущення збільшення вільних площ.

Продовжимо роботи щодо передачі об’єктів в оренду комерційним платоспроможним організаціям з метою підвищення орендних ставок.

Звичайно, на черзі завершення капітального ремонту – заміни правого крила системи опалення у Будинку рад на нову та багато інших справ.

– Бажаємо, щоб все задумане здійснилося.
– Дякую.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку