Збірна з пішохідного туризму – у ТОП-десятці кращих команд УкраїниЗбірна з пішохідного туризму – у ТОП-десятці кращих команд УкраїниЯк повідомляють у КЗ «Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради», 28 лютого – 3 березня 2019 року у смт Варва Чернігівської області проведено змагання з Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні.

Збірна команда Черкаської області вперше вирішила випробувати власні сили і взяти участь у цих престижних змаганнях, що набувають все більшої популярності. Очолив збірну Євгеній Молчан – керівник Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

Збірна з пішохідного туризму – у ТОП-десятці кращих команд України Склад команди було сформовано із вихованців черкаського позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» (Соколов Максим, Ткаченко Анастасія, Шумейко Євгенія, Турчаненко Михайло – тренер Світлана Перепонова; Кушнір Станіслав, Крищук Таїсія – тренер Оксана Романовська) та смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості (Шпирка Вікторія, Шагурський Даніл – тренер Євгеній Молчан).

Збірна з пішохідного туризму – у ТОП-десятці кращих команд УкраїниВарто зауважити, що змагання проводилися на дистанціях найвищого, IV класу змагань з пішохідного туризму. Спортсмени долали навісні переправи, перешкоди по колоді, «скельні» ділянки, крутопохилі переправи вгору та вниз, вертикальні підйоми та спуски тощо.

Це вимагало від наших учасників максимальної віддачі, спритності, уміння, витримки і багатьох інших якостей у боротьбі з більш досвідченими суперниками.

Збірна з пішохідного туризму – у ТОП-десятці кращих команд УкраїниНезважаючи на те, що черкаська команда не мала досвіду виступів у змаганнях такого рівня, її учасники продемонстрували достойне уміння в подоланні перешкод на командних та особистих дистанціях.

Отож, виступаючи вперше, за підсумковими результатами наша команда стрімко увійшла до 10-ти кращих команд України. Побажаємо їй і подальших успішних сходжень!


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку