Депутати завершили розгляд питань порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної радиДепутати завершили розгляд питань порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради 5 березня 2019 року сесія обласної ради продовжила свою роботу. Пленарне засідання відкрив і вів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Розпочалося засідання із хвилини мовчання за загиблими в зоні проведення АТО та ООС на сході України.

Потім депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Спочатку розглянули і результативно проголосували щодо внесення змін до Регламенту Черкаської обласної ради VII скликання та до рішення Черкаської обласної ради від 19.02.2016 № 3-5/VII «Про Положення про постійні комісії обласної ради».

Депутати завершили розгляд питань порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради Водночас для ухвалення проекту рішення щодо внесення змін до Положення про президію обласної ради та до Положення про помічника-консультанта депутата обласної ради голосів не вистачило.

Серед інших ухвалених питань – затверджено звіт за результатами роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради та Антикорупційну програму Черкаської обласної ради на 2019 рік.

У ході подальшої роботи внесено зміни до рішення обласної ради від 19.02.2016 № 3-7/VII «Про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради».

Депутати завершили розгляд питань порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради Підтримано проекти рішень: «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Черкаської обласної ради від 04.03.2004 № 15-16 «Про організацію щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду»; про клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України трудового колективу Уманського національного університету садівництва та його ректора Олени Непочатенко, а також Почесною грамотою Верховної Ради України Анатолія Підгорного, директора ПП «Тальне Агрохім», депутата обласної ради.

Погоджено надання спеціального дозволу на користування надрами – Жашківському виробничому управлінню житлово-комунального господарства; товариству з додатковою відповідальністю «Золотоніський маслоробний комбінат» товариству з обмеженою відповідальністю «Корсунь-Шевченківський цегельний завод»; гірничого відводу ТОВ «Маньківський завод будівельних матеріалів» для розробки Маньківського родовища суглинків, а також ухвалено рішення «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду області».

Депутати завершили розгляд питань порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради Наступними ухвалено рішення про внесення змін до Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області на період до 2020 року та до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року.

На завершення роботи депутати розглянули низку звернень і депутатських запитів. Серед них – до керівництва держави щодо перевірки обґрунтованості зниження цін на закупівлю молока, розробки ефективного механізму державної підтримки сільгоспвиробників, які займаються молочним скотарством; до Кабінету Міністрів і Черкаської облдержадміністрації щодо встановлення строків подання заявок на участь у конкурсному відборі проектів ДФРР до 01 квітня ц. р. для ОТГ, вибори яких відбулися у грудні 2018 року; до правоохоронних органів щодо зариблення Звенигородського водосховища рослиноїдними видами риб та інші.

На цьому двадцять дев’ята сесія обласної ради завершила свою роботу.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку