Розглянувши низку питань порядку денного, в сесії Корсунь-Шевченківської районної ради оголошено перервуРозглянувши низку питань порядку денного, в сесії Корсунь-Шевченківської районної ради оголошено перервуЗа повідомленням Корсунь-Шевченківської районної ради, її голова Валерій Заболотній провів перше пленарне засідання тридцять восьмої сесії.

У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання із вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та мирних жителів під час проведення антитерористичної операції та ООС на сході України.

Розглянувши низку питань порядку денного, в сесії Корсунь-Шевченківської районної ради оголошено перервуНа розгляд сесії було внесено сорок два питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

На початку депутати заслухали заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксану Вертелецьку, яка проінформувала присутніх про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Далі депутати ухвалили низку районних програм, а саме: економічного і соціального розвитку Корсунь-Шевченківського району на 2019 рік; зайнятості населення на 2019-2020 роки; фінансової підтримки діяльності Центру надання адміністративних послуг в Корсунь-Шевченківському районі на 2019-2020 роки.

Розглянувши низку питань порядку денного, в сесії Корсунь-Шевченківської районної ради оголошено перервуПотім внесли зміни до ряду інших районних програм: розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2019 роки; забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 роки; розвитку туризму в Корсунь-Шевченківському районі на 2013-2020 роки; «Питна вода Корсунщини»; підтримки комунального підприємства «Телерадіоорганізація «На хвилі Корсуня» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області на 2019 рік.

Також депутати затвердили кошторис витрат комунального підприємства «Телерадіоорганізація «На хвилі Корсуня» на 2019 рік та розпорядження районної ради; надали згоду на прийняття у комунальну власність Корсунь-Шевченківської районної ради будівлю лікувального закладу (фельдшерський пункт).

В роботі пленарного засідання сесії оголошено перерву.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку