Проведено сесію Христинівської районної радиПроведено сесію Христинівської районної радиЯк інформують в Христинівській районній раді, голова районної ради Анатолій Бордун провів 33-ю чергову сесію районної ради VIІ скликання.

У її роботі взяли участь 28 депутатів районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації.

На початку сесії голова районної ради та його заступник щиросердечно привітали депутатів районної ради, які відсвяткували свої ювілейні дні народження в міжсесійний період, а Петру Салію та Миколі Королю вручили Почесні грамоти районної ради.

Проведено сесію Христинівської районної радиДалі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. В ході сесії депутати заслухали інформацію про хід виконання Програми «Здоров’я населення Христинівського району на 2013-2020 роки»; внесли зміни і доповнення до програм – економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік і Територіальна оборона на 2019-2020 роки.

Під час роботи пленарного засідання депутати призначили Ольгу Калініну на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на умовах контракту терміном на 5 років.

Проведено сесію Христинівської районної радиЗатвердили план заходів щодо реформування закладів загальної середньої освіти Христинівського району; ухвалили Положення про проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів району; Порядок використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям; комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019-2020 роки; Програму протидії тероризму на території Христинівського району протягом 2019-2023 років.

Крім того, депутати підтримали проекти рішень, що стосуються районної комунальної власності.

З усіх питань, поданих до порядку денного сесії, рішення ухвалювалися переважною більшістю голосів.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку