Центральне правління УТОС обіцяє більше роботи для працівників Черкаського та Звенигородського УВП: Відповідь на лист голови обласної радиЦентральне правління УТОС обіцяє більше роботи для працівників Черкаського та Звенигородського УВП: Відповідь на лист голови обласної радиВивчивши непрості умови життєдіяльності соціально уразливих категорій суспільства, в липні цього року та повторно – 20 жовтня, голова обласної ради Валентина Коваленко звернулась до голови Президії Центрального правління Українського товариства сліпих Владислава Більчича з проханням поінформувати обласну раду щодо перспектив функціонування Черкаського та Звенигородського учбово-виробничих підприємств УТОС, утримання і використання їх виробничих й адміністративних приміщень. Відповідно до Статуту Центрального правління, саме воно має виключне право володіння, користування й розпорядження майном місцевих осередків Товариства.

Нагадаємо, з проблемами соціального захисту і працевлаштування, створення для них робочих місць, збереження власності та підтримки діяльності територіальних учбово-виробничих підприємств УТОС, зокрема, придбання підприємствами і організаціями області продукції, що виробляється на цих підприємствах, представники Товариства звернулись до Валентини Коваленко 11 липня, під час «круглого столу» за участі усіх місцевих об’єднань людей з особливими потребами.

У відповідь на запит, Центральне правління Українського товариства сліпих зауважує, що постійно приділяє увагу функціонуванню, стану справ на кожному підприємстві Товариства. На сьогодні Центральним правлінням розглядається питання збільшення обсягів випуску продукції Черкаським та Звенигородським УВП, а відтак – підвищення забезпеченості роботою інвалідів по зору цих підприємств за рахунок кооперації з Білоцерківським УВП з виготовлення прищіпки та електропатрона. Як зауважують представники ЦП УТОС, зазначені заходи покликані одночасно поліпшити фінансовий стан підприємств та розширити можливості належного утримання об’єктів нерухомості УТОС.

У той же час, Центральне правління просить обласну раду надавати цим підприємствам допомогу в розміщенні регіональних замовлень на виготовлення продукції для служб і установ місцевого самоврядування, комунального господарства, державних закладів тощо. Зазначимо, що таке сприяння здійснюється систематично – комунальні служби, організації й установи офіційно повідомлені про перелік послуг й продукції, що виготовляється підприємствами УТОС в області й залучаються до здійснення замовлень саме там.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Друкувати   Версія для друку