Пожежу на перегоні Корсунь-Городище повністю ліквідованоПожежу на перегоні Корсунь-Городище повністю ліквідованоВранці 22 серпня 2014 року на залізничній станції «Городище» сталася масштабна пожежа. Внаслідок сходу з рейок 20 цистерн відбувся розлив нафтопродуктів та загоряння 11 цистерн з локомотивом.

Всього у складі потягу перебувало 35 цистерн. На цей час спільними зусиллями черкаських рятувальників на чолі з начальником Управління ДСНС у Черкаській області, депутатом обласної ради Віктором Гвоздем, а також Київського та Кіровоградського гарнізонів ДСНС України була ліквідована. Оперативно на станцію прибув Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський, який особисто здійснював координацію дій з ліквідації надзвичайної ситуації.

Пожежу на перегоні Корсунь-Городище повністю ліквідованоДо ліквідації пожежі було залучено 46 одиниць техніки та 230 чоловік, з них від ДСНС України 36 одиниць техніки та 190 чоловік особового складу. Додатково залучено сили та засоби Київського та Кіровоградського гарнізонів ДСНС України у складі 6 пожежно-рятувальних відділень на автоцистернах та пінний хід. Від Укрзалізниці до ліквідації пожежі залучено 3 пожежних потяги. Також долучилися і майбутні рятувальники – 50 курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

На місце події також прибули голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова, керівники району, правоохоронних органів та Служби безпеки.Пожежу на перегоні Корсунь-Городище повністю ліквідовано

Як зазначив у розмові з керівниками області голова ДСНС України Сергій Бочковський, ситуація ускладнювалася тим, що аварія сталася майже на станції. Поруч знаходився водовідвідний рівчак і мазут із цистерн поширився на 300 метрів в бік житлових будинків.

Попри те, що рятувальники намагалися обмежити доступ вогню до будівель вогнем було знищено 2 житлові будинки та 4 споруди. Жертв серед населення не має. Рятувальники та місцеві добровольці вручну рили рівчаки, засипали піском мазут, чим попередили перекидання вогню на інші будівлі та споруди.

Пожежу на перегоні Корсунь-Городище повністю ліквідованоДо постраждалих родин навідалися Юрій Ткаченко та Наталія Кравцова. За їхніми словами, на цей час уже відкрито кримінальне провадження та розпочалося розслідування по факту пожежі. Але найголовніше, щоб дві родини, які постраждали найбільше, не залишилися без даху над головою, а їхні помешкання були відновленні вже найближчим часом.

Усі витрати з відбудови зруйнованих помешкань бере на себе «Укрзалізниця», але й обласне та місцеве керівництво не залишиться осторонь і в разі потреби підтримає постраждалих.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Друкувати   Версія для друку