Арсеній Яценюк доручив членам Уряду розробити комплекс заходів з економічної і політичної «реабілітації» країниАрсеній Яценюк доручив членам Уряду розробити комплекс заходів з економічної і політичної «реабілітації» країни25 червня 2014 року, піж час засідання Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив членам Уряду подати їхнє бачення «реабілітаційного пакету» для кожної галузі, а також наголосив на необхідності ввести посаду віце-прем'єр-міністра з європейської інтеграції.

Глава Уряду наголосив, що Україна пройшла «етап реанімації» – перший етап, який дав можливість уникнути дефолту: «Тепер треба переходити до реабілітації – як економічної, так і політичної».

Він наголосив на складній ситуації, в якій перебуває Україна:

– Мільярдні кошти, які не були передбачені бюджетом, фінансуються, щоб забезпечити територіальну цілісність української держави. З нами ведеться реальна, неприкрита війна нового типу. Це війна – стріляють, вбивають, тероризують, знищують, залякують. Намагаються знищити українську державу і українську незалежність. З нами ведеться інформаційна війна – всередині країни і за її межами, на яку витрачаються мільярдні кошти російською стороною. З нами ведеться економічна війна, коли без жодних підстав заявляють, що закриють ринки».

«Тому відповідальність – це моя ключова вимога до Уряду і керівників місцевих адміністрацій. Тільки через відповідальність можна отримати довіру людей. А тільки через довіру людей можна проводити реформи. Тому що реформа – це не коли чиновник написав текст, а коли енергія мільйонів спрямована на досягнення цілі», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Починаємо економічно жити по-новому. Виклики – це завжди можливості, а можливості – це завжди прогрес і поступ. Давайте скористаємось цими можливостями», – наголосив він.

Прем’єр-міністр нагадав, що в кожному міністерстві буде створена посада заступника міністра з питань європейської інтеграції. Конкурс на ці посади вже оголошено.

Глава Уряду також наголосив, що вважає за необхідне ввести в складі Кабінету Міністрів посаду віце-прем'єр-міністра з європейської інтеграції, який буде керувати Департаментом з питань інтеграції з ЄС.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Друкувати   Версія для друку